Sterke basis voor groei: Termeer Groep rondt succesvolle herfinanciering af met ING

Klantcase Termeer Groep

Termeer Groep realiseert succesvolle afronding van een herfinanciering voor de komende drie jaar. Deze stap stelt het familiebedrijf in staat om verder te bouwen aan duurzame groei en continuïteit in een uitdagende markt.

Over Termeer Groep

Termeer Groep is een Nederlands familiebedrijf van de familie Termeer, en een toonaangevende speler in de mode- en lifestyle-retail. Met een rijke historie die teruggaat tot begin 20e eeuw, heeft het bedrijf zich in de afgelopen decennia ontwikkeld tot een sterke organisatie met drie iconische merken: Manfield (opgericht in 1900), Sissy-Boy en Sacha. Elk met een eigen signatuur, maar samen onder één ondernemende visie.

De herfinanciering

De herfinanciering is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met ING Bank N.V., waarbij een team bestaande uit Steve van Cauter, Bastiaan Verhoef en Rob Vilain een centrale rol vervulde. Naast de kredietfaciliteit is er tevens maatwerk geleverd op het gebied van betalingsverkeer, waarmee Termeer klaar is voor verdere professionalisering van haar financiële processen.

Orchard Finance trad opnieuw op als vertrouwde adviseur van Termeer. In de persoon van Esther Goemans-Verkleij en Jaap Ringnalda werd een scherpe en daadkrachtige begeleiding geboden op het gebied van betalingsverkeer. Het team van Termeer werd  verder bijgestaan door Jan Willem Berendse, Yana Kostadinova en Eelco van de Lustgraaf, die met toewijding en expertise het traject in goede banen hebben geleid.

Orchard en Termeer kennen inmiddels een lange en succesvolle samenwerking, met meerdere gezamenlijke projecten in de afgelopen jaren. Ook deze herfinanciering was wederom een voorbeeld van de meerwaarde van een hecht team en wederzijds vertrouwen.

Ward Termeer en Freek Habraken, namens de directie van Termeer Groep, spreken hun dank uit aan alle betrokkenen: “We kijken terug op een zeer prettige samenwerking met zowel ING als Orchard Finance. Deze herfinanciering is voor ons meer dan een financiële transactie – het is een fundament voor verdere groei en versterking van onze merken.”

Meer nieuws

Zijderlaan Orchard Finance
31 juli 2025

Zijderlaan breidt uit met overname Stubbe

Herfinanciering Hoogwegt Klantcase Orchard Finance
30 juni 2025

Hoogwegt Group: slim herfinancieren, sterker groeien